Hakkımızda

 

Biz Kimiz

Hemenhepsi.com 2015 yılında Sistemall Elektronik ve Ticaret Limited Şirketi çatısı altında kuruldu. Türkiye'de henüz tam olgunlaşmamış koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmayı ana kural olarak benimsedi. Uyguladığımız diğer projelerimiz saatall.com, mutfakall.com, hobiall.com ile birlikte uzmanlık alanlarımıza göre spesifik projeler üzerinde çalışıyoruz. Müşterilerimize tüketici yasalarına tam uyumlu şekilde müşteri memnuniyeti sunmak için teknik alt yapımızı her geçen gün daha da geliştiriyoruz. Amatör ruh ile işini severek yapan profesyonel takım arkadaşlarımız bu işte en büyük destekçimiz.

 

Koşulsuz müşteri mutluluğu

Bizim önceliğimiz, müşterilerimizin mutluluğu. Müşterilerimizin güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yapabilmeleri için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

Zamanında teslim

Ürünlerimizin bir çoğu aynı gün kargo seçeneği ile, İstanbul'a 600 Km mesafede 24 saatte, 600 Km'den uzak noktalara 48 saatte yerine ulaştırıyoruz.

 

Sınıfının en iyi markaları

Satışı yapılan ürünler tüm dünyada kendini kanıtlamış ve müşterilerin güvenle alabileceği orijinal ürünlerdir.

 

Ücretsiz Kargo ve İade

Bütün siparişleriniz ücretsiz kargo ile tarafınıza gönderilir. Yasal süre olan 14 günlük iade sürecinde ise yine ücretsiz kargo ile iade edebilirsiniz.

 

İade kolaylığı

Müşterilerimize 14 gün içinde iade kolaylığı sunuyoruz. Üstelik kargo ücretini de biz ödüyoruz.

 

Hediye Çeki

Sevdiklerinize ne alacağınıza karar veremediğinizde bizden hediye çeki alabilir sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.